AnaSayfa
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
Bilgi Formu
İletişim
Kariyer

İtalya’nın moda merkezi Florance’da 1 yıllık “Fashion Marketing and Communication” Diploma Programı.(Programın tamamı İngilizcedir!)
Kanada’nın BC eyaletinde yer alan Trinity Western University (TWU) öğrencileri, kampüs dışında da, eğitimleri boyunca haftada 20 saat çalışma hakkına sahip oldular.
İngiltere Vize Başvuru Merkezi Altunizade’den Şişli’ye taşındı!!
Turizm ve Otel İşletmeciliği 2 veya 4 yıllık (önlisans veya lisans) bölümlerinden yeni mezun olan öğrenciler için Amerika’da 12 ay , 4 ve 5 yıldızlı otellerde maaşlı çalışma şansı!!!
F1 Vizesi İle Amerika'ya Gitmek Daha Avantajlı
Avustralya’da hem okuyup hem çalışmak ister misiniz?
İngiltere’de, Londra’nın merkezinde 6 ay İngilizce dil eğitimi sadece 650GBP
Seçkin bir üniversiteden burs!!
Önlisans Turizm ve Otel İşletmeciliği öğrencilerine Avustralya’da 4 yıllık üniversite diploması alma şansı !!!!

Yakın tarihte yapılan değişikliklerle İngiltere’ye gitmek isteyenlerin vize alabilmek için hazırladıkları tüm dokümanlarıyla gitmek zorunda oldukları ve biometrik sisteme geçiş nedeniyle parmak izi verip, resimlerinin de çekileceği vize başvuru merkezi İstanbul’un daha merkezi bir yerine taşınmıştır.

İngiltere vizesi alabilmek için müracaatların yapılacağı WORLDBRIDGE Vize Başvuru Merkezi (VBM) Anadolu yakasından; Avrupa yakasına taşındı. 28 Nisan 2008’de hizmete açılan Vize Başvuru Merkezinin tam olarak adresi: Abide-i Hürriyet Caddesi Geçit (Mezarlık) Sokak Akın Is Merkezi No : 10 Giriş Kat
Şişli/İstanbul

İnteraktif Yurtdışı Eğitim ve Kariyer ofisi olarak İngiltere Vizesi için danışmanlık vermekteyiz

Ayrıntılı bilgi için 0212 286 3200 veya info@interaktifedu.com

 

 
Copyright © 2008 İnteraktif Yurtdışı Eğitim Powered by lili